Ju jeni vizitori 4665605

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent sherbimi
 • 13565525_10206840403669751_288173823_n
  Full Screen
  • 13565525_10206840403669751_288173823_n%1/5
  • 13563279_10206840407989859_1509013110_n%2/5
  • 13563523_10206840402949733_1559983853_n%3/5
  • 13563541_10206840407869856_343038984_n%4/5
  • 13565520_10206840405909807_1318795962_n%5/5
  1/5
  13565525_10206840403669751_288173823_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 340
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Durresit
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent sherbimi, me siperfaqe 60 m2. Ambjenti ndodhet ne nje nga rruget me komerciale te Tiranes, ne fillimin e rruges se 'Durresit'.
  I pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh, showroom-esh. Ne ambjent eshte perfshire ajri i kondicionuar dhe punime gipsi. Ambjenti permban fasade te madhe xhami ku i mundeson nje paraqitje shume te pershtatshme dhe ndricim shume te mire natyral. Ne ambjent mundesohet gjithashtu dhe ndricimi artificial me spote.
  Jeni te ftuar te na kontaktoni per nje vizite ne prone!
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta