Ju jeni vizitori 4630220

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira tek ish-Triangolo
 • photo 1 (2).JPG
  Full Screen
  • photo 1 (2).JPG%1/12
  • photo 2 (2).JPG%2/12
  • photo 2 (1).JPG%3/12
  • photo 3 (1).JPG%4/12
  • photo 2 (4).JPG%5/12
  • photo 2 (5).JPG%6/12
  • photo 3 (2).JPG%7/12
  • photo 5 (2).JPG%8/12
  • photo 5 (4).JPG%9/12
  • photo 1 (4).JPG%10/12
  • photo 3 (3).JPG%11/12
  • photo 2 (3).JPG%12/12
  1/12
  photo 1 (2).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 410
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartamet per qira ne nje zone shume te kerkuar, tek ish-Triangolo. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe disponon te gjitha kushtet e nevojshme. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, dy tualete, njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale, dhe nje verande te madhe nga e cila mund te shikohet gjelberimi i Liqenit te Tiranes. Perfshire ne cmim te tij eshte edhe garazhdi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta