Ju jeni vizitori 4681065

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke.
 • 20160816_112322
  Full Screen
  • 20160816_112322%1/10
  • 20160816_112255%2/10
  • 20160712_133107%3/10
  • 20160712_133100%4/10
  • 20160712_133140%5/10
  • 20160712_133117%6/10
  • 20160712_133148%7/10
  • 20160712_133221%8/10
  • 20160712_133153%9/10
  • 20160712_134717%10/10
  1/10
  20160816_112322
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 267
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga" Turizem - Kanali Cukes.
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 61 m²
  • Zone toke: 6 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke me siperfaqe 60 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me guzhine, nje korridor, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Apartmentet ndodhet ne katin e 6 te pallatit,kati i fundit. Ju mirepresim per nje vizite ne prone, si dhe per te tjera detaje mund te na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 61.00 m²
   • Zone toke 6.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %