Ju jeni vizitori 4662366

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira + 1 post parkimi !!
 • 20160713_115503
  Full Screen
  • 20160713_115503%1/21
  • 20160713_115450%2/21
  • 20160713_115515%3/21
  • 20160713_115527%4/21
  • 20160713_115628%5/21
  • 20160713_115821%6/21
  • 20160713_115752%7/21
  • 20160713_115640%8/21
  • 20160713_115650%9/21
  • 20160713_115704%10/21
  • 20160713_115613%11/21
  • 20160713_115717%12/21
  • 20160713_115604%13/21
  • 20160713_115620%14/21
  • 20160713_115557%15/21
  • 20160713_115844%16/21
  • 20160713_115854%17/21
  • 20160713_120023%18/21
  • 20160713_120031%19/21
  • 20160713_115916%20/21
  • 20160713_115921%21/21
  1/21
  20160713_115503
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 411
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar dhe ka pamje te lire,organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi dy ballkone dy tualete nje depo dhe me nje mobilim teper komod. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta