Ju jeni vizitori 4156568

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament/Zyra tek Rruga e Kavajes!
 • 13689528_10206892756938969_1101782546_n
  Full Screen
  • 13689528_10206892756938969_1101782546_n%1/6
  • 13706330_10206892761699088_1751586574_n%2/6
  • 13689776_10206892758659012_470288003_n%3/6
  • 13672556_10206892758018996_658012954_n%4/6
  • 13689522_10206892760619061_1031872572_n%5/6
  • 13689586_10206892757178975_1842444484_n%6/6
  1/6
  13689528_10206892756938969_1101782546_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 321
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Zona e brendshme: 115 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit me ashensor.Organizohet ne 3 dhoma boshe,ku njera eshte e mobiluar me kuzhine gatimi,ka 2 banjo dhe 2 ballkone.Ndodhet ne nje pallat me nje administrim shume te mire dhe te sigurt!Per nje vizite ne prone ju lutem telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta