Ju jeni vizitori 4660955

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te rruga Kavajes
 • SAM_4973.JPG
  Full Screen
  • SAM_4973.JPG%1/14
  • SAM_4987.JPG%2/14
  • SAM_4988.JPG%3/14
  • SAM_4975.JPG%4/14
  • SAM_4978.JPG%5/14
  • SAM_4977.JPG%6/14
  • SAM_4980.JPG%7/14
  • SAM_4979.JPG%8/14
  • SAM_4981.JPG%9/14
  • SAM_4982.JPG%10/14
  • SAM_4983.JPG%11/14
  • SAM_4985.JPG%12/14
  • SAM_4984.JPG%13/14
  • SAM_4986.JPG%14/14
  1/14
  SAM_4973.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 292
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kavajes
  • Zona e brendshme: 231 m²
  • Mbulim zone: 231 m²
   • per shitje 135 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te rruga e Kavajes. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda me nje siperfaqe prej 119 m2. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 231.00 m²
   • Zone interneti 231.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %