Ju jeni vizitori 4683594

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan ne Misto Mame
Ekskluzive
 • 1302035443-dyqan_me_qera_tirane_1
  Full Screen
  • 1302035443-dyqan_me_qera_tirane_1%1/1
  1/1
  1302035443-dyqan_me_qera_tirane_1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 291
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Misto Mame
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 30 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne nje zone te re ne zhvillim. Ambienti ndodhet ne nje zone me levizje dhe shume te frekuentuar.Jane disa dyqane me permasa (30, 31, 47, 56, 74, 330) dhe kende te ndryshme. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 30.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %