Ju jeni vizitori 4590532

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial
 • DSC07982.JPG
  Full Screen
  • DSC07982.JPG%1/3
  • DSC07983.JPG%2/3
  • DSC07981.JPG%3/3
  1/3
  DSC07982.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 287
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: blloku
  • Zona e brendshme: 31 m²
   • per shitje 152 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial me siperfaqe 31 m² ne katin e 3 shume prane bllokut ne nje ndertes te re dhe mjaft te favorshem per biznes.Ambjenti aktualisht funksionon si zyre dhe disponon te gjitha dokumentat hipotekore ! Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 31.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %