Ju jeni vizitori 4685228

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje tek Komuna e Parisit
 • 20160711_154726
  Full Screen
  • 20160711_154726%1/13
  • 20160711_154546%2/13
  • 20160711_154620%3/13
  • 20160711_154634%4/13
  • 20160711_154637%5/13
  • 20160711_154658%6/13
  • 20160711_154707%7/13
  • 20160711_154721%8/13
  • 20160711_154738%9/13
  • 20160711_154741%10/13
  • 20160711_154746%11/13
  • 20160711_154814%12/13
  • 20160711_154853%13/13
  1/13
  20160711_154726
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 319
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e parisit
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne zonen e Komunes se Parisit tek lulishtja. Apartamenti ka siperfaqe 140m² ,i perbere nga 3 dhoma gjumi, sallon,guzhine ,dy banjo ,dy ballkone . Ndodhet ne katin e peste,i mobiluar ne menyre perfekte dhe me kushte moderne. Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %