Ju jeni vizitori 4182584

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me Qira prane ambasades amerikane
 • 13705295_631576186993277_386879000_n
  Full Screen
  • 13705295_631576186993277_386879000_n%1/11
  • 13649494_631576160326613_991258963_n%2/11
  • 13664628_631576170326612_744193036_n%3/11
  • 13672322_631576153659947_303312559_n%4/11
  • 13689829_631576200326609_2025703694_n%5/11
  • 13695020_631576130326616_283413723_n%6/11
  • 13695229_631576173659945_80703703_n%7/11
  • 13695841_631576196993276_970270403_n%8/11
  • 13695230_631576096993286_766605902_n%9/11
  • 13705072_631576180326611_803837632_n%10/11
  • 13714449_631576193659943_568732083_n%11/11
  1/11
  13705295_631576186993277_386879000_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 428
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga pjeter budi
  • Zona e brendshme: 68 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • Per qira  340 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet per te interesuarit apartament me qira i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar duke ju lehtesuar qendrimin tuaj ne te. Ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne nje zone shume te qete dhe njekohesisht shume prane rrugeve kryesore dhe pikave kyce sic eshte liceu dhe ambasada amerikane. Na kontaktoni per cdo interesim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 68.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta