Ju jeni vizitori 4576778

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per Qira te Shkolla e Kuqe.
 • 13627243_704043659733901_4246339802445015656_n
  Full Screen
  • 13627243_704043659733901_4246339802445015656_n%1/3
  • 13707748_704043706400563_1190861836223227461_n%2/3
  • 13708424_704043736400560_4658604951314725450_o%3/3
  1/3
  13627243_704043659733901_4246339802445015656_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 430
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :Qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  360 €
 • Detajet e prones

  Jepet Ambjent me Qira ne Rrugen :Qemal Stafa,afer Shkolles se Kuqe vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes.Ambjenti eshte buze rruge,me fasade xhami.Organizohet ne 1 siperfaqe te hapur dhe 1 tualet.I pershtatshem per cdo aktivitet biznesi.Per cdo informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta