Ju jeni vizitori 4649185

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1+2 me qira
 • foto 2
  Full Screen
  • foto 2%1/12
  • foto 7%2/12
  • foto 8%3/12
  • foto 3%4/12
  • foto 9%5/12
  • foto 10%6/12
  • foto 13%7/12
  • foto 14%8/12
  • foto 15%9/12
  • foto 20%10/12
  • foto 18%11/12
  • foto 22%12/12
  1/12
  foto 2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 959
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Tiranes se Re pa vajtur tek Nobis Center jepet apartament me qira.
  I organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, i ndodhur ne katin e 3t te nje ndertese cilesore, apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
  Me nje orientim nga Verilindja, ambienti i brendshem eshte gjithe drite.
  Na kontaktoni per nje vizite ne prone. Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta