Ju jeni vizitori 4590659

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira (kati i dyte i nje vile)
 • 14117808_306795456345215_1116472159902197805_n
  Full Screen
  • 14117808_306795456345215_1116472159902197805_n%1/7
  • 13718519_280622328962528_8628799760038777971_n%2/7
  • 13697079_280622258962535_1435805185180003642_n%3/7
  • 13654280_280622078962553_6208398074966237891_n%4/7
  • 13681023_280622025629225_5940835844497229811_n%5/7
  • 13620298_280621948962566_2037990538651040787_n%6/7
  • 13659154_280622178962543_5591124303802318826_n%7/7
  1/7
  14117808_306795456345215_1116472159902197805_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 324
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 180 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i perbere 1 dhome ndenje,3 dhoma fjetje,2 tualete dhe nje ballkon.
  Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete dhe pozicionohet ne drejtim Jug-Lindje.
  Per nje vizite ne prone,ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta