Ju jeni vizitori 4168617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 Unaza e Re
 • 20160705_131047
  Full Screen
  • 20160705_131047%1/9
  • 20160705_131051%2/9
  • 20160705_131119%3/9
  • 20160705_131100%4/9
  • 20160705_131144%5/9
  • 20160705_131222%6/9
  • 20160705_131208%7/9
  • 20160705_131128%8/9
  • 20160705_131155%9/9
  1/9
  20160705_131047
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 90
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Aleksandri i Madh
  • Zona e brendshme: 96,70 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re shume prane rruges kryesore dhe stacionit te autobuzit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te sapo perfunduar dhe punime shume cilesore dhe shkalle me ndricim natyral. Siperfaqja totale eshte 110 m2 prej te cilave 97 m2 jane siperfaqe e brendshme. Ka nje organizim shume te rregullt me nje koridor qe ben shperndarjen, dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje+ngrenie, dy ballkone, dy tualete me dritare. Apartamentit i jane bere punime ekstra, si tavene te varura, mure te patinuara,me sistem ngrohje dhe eshte i shtruar i gjithi me parket laminat qe i jep ngrohtesi apartamentit. Orjentimi eshte nga jug-lindja cka e ben qe te kete ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe kohes. Disponon kontrate porosie. Per nje vizite ne prone ose informacion me te detajuar ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 16.40 m2
   • Zona e nates 17.04 m2
   • interier I dhomes 22.80 m2
   • Zona tualetit 4.48 m2
   • Zona tualetit 2.08 m2
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 96.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %