Ju jeni vizitori 4680206

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 me hipoteke.
 • 20160714_104410
  Full Screen
  • 20160714_104410%1/8
  • 20160714_104350%2/8
  • 20160714_104254%3/8
  • 20160714_104245%4/8
  • 20160714_104212%5/8
  • 20160714_104304%6/8
  • 20160714_104321%7/8
  • 20160714_104153%8/8
  1/8
  20160714_104410
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 272
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 61m2 me hipoteke ne zonen me te frekuentuar te qytetit.Apartamenti ka planimetri te rregullt, me 1 dhome gjumi, 1 tualet, nje sallon te bollshem plus ambient gatimi dhe nje ballkon me hapesire me pamje komplet nga deti. Apartamenti eshte ne katin e 2-t te nje objekti 5 katesh dhe me punime mjaft cilesore.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %