Ju jeni vizitori 4662469

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke/Ullishte per shitje
 • IMG-20160718-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20160718-WA0000%1/4
  • IMG-20160718-WA0002%2/4
  • IMG-20160718-WA0003%3/4
  • IMG-20160718-WA0001%4/4
  1/4
  IMG-20160718-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 139
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Farke e Madhe
  • Zone toke: 1.875 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne Farken e Madhe. Toka eshte e cilesuar si ullishte dhe ka nje siperfaqe prej 1875 m2. Disponon Certifikate Pronesie dhe ka vetem nje pronar. Cmimi eshte i negociueshem. Ju lutem na kontaktoni per detaje te metejshme.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1875.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %