Ju jeni vizitori 4578311

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE 4 KATESHE
 • IMG_3299.JPG
  Full Screen
  • IMG_3299.JPG%1/5
  • IMG_3254.JPG%2/5
  • IMG_3256.JPG%3/5
  • IMG_3261.JPG%4/5
  • IMG_3262.JPG%5/5
  1/5
  IMG_3299.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 328
  • Dhomat gjumi: 15 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga SIRI KODRA
  • Zona e brendshme: 565 m²
  • Mbulim zone: 773 m²
  • Zone toke: 208 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile ne Rrugen 'Siri Kodra'. Vila eshte e organizuar ne 3 kate ne nje siperfaqje totale 565m2 ndertim dhe 208 m2 oborr. Vila ka akses mjat te mire me rrugen kryesore.
  Kati i pare organizohet ne dy dhoma gjumi 1 dhome ndenje 1 tualet dhe 2 poste parkimi,dhe nje siperfaqje 107m2.
  Kati i 2 3 4 organizohet ne 3 dhoma gjumi nje dhome 1 ndenje 2 tualete dhe ballkon, me siperfaqje perkatesisht 162 m2(Kati dyte) 159m2 (Kati trete)dhe 137m2 (Kati i katert)
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 7
   • te gjitha dhomat 15
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 773.00 m²
   • Zone toke 208.00 m²
   • Zone interneti 565.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %