Ju jeni vizitori 4680074

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1.
 • 20160718_111403
  Full Screen
  • 20160718_111403%1/15
  • 20160718_111418%2/15
  • 20160718_111429%3/15
  • 20160718_111524%4/15
  • 20160718_111500%5/15
  • 20160718_111442%6/15
  • 20160718_111625%7/15
  • 20160718_111637%8/15
  • 20160718_111706%9/15
  • 20160718_111728%10/15
  • 20160718_111742%11/15
  • 20160718_111719%12/15
  • 20160718_111753%13/15
  • 20160718_111808%14/15
  • 20160718_111832%15/15
  1/15
  20160718_111403
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 274
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Zona" Turizem - Kanali Cukes
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 20 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 120 m2 ne zonen me te frekuentuar te qytetit.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje sallon te bollshem sebashku me ambient gatimi dhe nje ballkon me pamje full nga deti. Apartamenti eshte ne katin e 3-t te nje objekti 4 katesh dhe vetem 100 m nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 20.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %