Ju jeni vizitori 4576715

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile luksoze ne Kodren e Diellit!
 • DSC_0246.JPG
  Full Screen
  • DSC_0246.JPG%1/28
  • DSC_0237.JPG%2/28
  • IMG_6291%3/28
  • DSC_0238.JPG%4/28
  • DSC_0254.JPG%5/28
  • DSC_0255.JPG%6/28
  • DSC_0259.JPG%7/28
  • DSC_0260.JPG%8/28
  • DSC_0256.JPG%9/28
  • DSC_0257.JPG%10/28
  • DSC_0266.JPG%11/28
  • IMG_6294%12/28
  • DSC_0258.JPG%13/28
  • IMG_6295%14/28
  • DSC_0248.JPG%15/28
  • IMG_6292%16/28
  • DSC_0250.JPG%17/28
  • DSC_0251.JPG%18/28
  • DSC_0253.JPG%19/28
  • DSC_0249.JPG%20/28
  • DSC_0242.JPG%21/28
  • DSC_0265.JPG%22/28
  • DSC_0243.JPG%23/28
  • DSC_0268.JPG%24/28
  • IMG_6286%25/28
  • IMG_6289%26/28
  • IMG_6287%27/28
  • IMG_6303%28/28
  1/28
  DSC_0246.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 357
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kodra Diellit
  • Zona e brendshme: 260 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vile luksoze ne Kodren e Diellit! Vila ka orientim Jug - Lindje ndersa pjesa e mbrapme e viles orientohet nga Perendimi. Vila i ka te gjitha kushtet per nje jetese cilesore dhe luksoze ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes. Vila ka nje panorame te gjelber nga pjesa ballore e saj. Kjo pamje eshte gjithashtu dhe nga veranda ne te cilen ndodhet nje pishine. Oborri eshte i gjelber dhe ne te ka disa peme ulliri. Vila ne brendesi te saj eshte e arreduar ne menyre moderne dhe stil minimalist ne disa ambjente te saj. Vila ofron vaske me hidromasazh gjithashtu dhe sauna. Ne vile ofrohet dhe ambjent i cili mund te pershtatet per palester. Per me shume informacione jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 260.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta