Ju jeni vizitori 4578461

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Ambasades Amerikane!
 • 13720679_10209536440464953_1870804882_o
  Full Screen
  • 13720679_10209536440464953_1870804882_o%1/8
  • 13709601_10209536475105819_1513016209_o%2/8
  • 13692233_10209536475145820_1608034657_o%3/8
  • 13694076_10209536423904539_869236004_o%4/8
  • 13718049_10209536423304524_694901820_o (1)%5/8
  • 13718049_10209536423304524_694901820_o%6/8
  • 13730757_10209536440424952_215872396_o%7/8
  • 13720394_10209536473345775_874387583_o%8/8
  1/8
  13720679_10209536440464953_1870804882_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 358
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Ambasades Amerikane
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 prane Ambasades Amerikane! Apartamenti ndodhet ne nje objekt prive. Ka nje siperfaqe 102m2 dhe eshte e orientuar ne Lindje-Perendim. Aparatmenti ka te perfshire dhe nje post parkimi. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte ne nje dhome ndenje, nje sallon, dy dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Ambjenti ndodhet ne katin e trete te objektit. Per me shume informacione jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 102.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %