Ju jeni vizitori 4134157

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per qira, Myslym Shyri
 • S5030035.JPG
  Full Screen
  • S5030035.JPG%1/10
  • S5030036.JPG%2/10
  • S5030030.JPG%3/10
  • S5030029.JPG%4/10
  • S5030037.JPG%5/10
  • S5030038.JPG%6/10
  • S5030040.JPG%7/10
  • S5030041.JPG%8/10
  • S5030043.JPG%9/10
  • S5030044.JPG%10/10
  1/10
  S5030035.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 558
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Myslym Shyri", prane Kopshtit "4 Stinet"
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne nje nga rruget me te aksesueshme te Kryeqytetit. Mobilimi eshte mjaft i kendshem dhe i pershtatshem per nje jetese komode. Pallati karakterizohet nga pastertia dhe rregulli. Per nje vizite ne prone, ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta