Ju jeni vizitori 4662442

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 13643939_10210261417357622_523514209_n (1)
  Full Screen
  • 13643939_10210261417357622_523514209_n (1)%1/6
  • 13664820_10210261416677605_286534680_n%2/6
  • 13649449_10210261417117616_1343934191_n%3/6
  • 13664508_10210261417717631_1193066148_n%4/6
  • 13652731_10210261417597628_302251461_n%5/6
  • 13672183_10210261416797608_849938298_n%6/6
  1/6
  13643939_10210261417357622_523514209_n (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 552
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Eleonores
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 92,80 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit prane Shen Eleonores. Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje totale 93m2. Apartementi ndodhet ne nje nga komplekset me cilesor dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.80 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %