Ju jeni vizitori 4691696

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Apartament/Zyra 3+1 te Rruga e Kavajes!
 • DSCN0048.JPG
  Full Screen
  • DSCN0048.JPG%1/10
  • DSCN0039.JPG%2/10
  • DSCN0041.JPG%3/10
  • DSCN0044.JPG%4/10
  • DSCN0045.JPG%5/10
  • DSCN0046.JPG%6/10
  • DSCN0049.JPG%7/10
  • DSCN0050.JPG%8/10
  • DSCN0053.JPG%9/10
  • DSCN0052.JPG%10/10
  1/10
  DSCN0048.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 334
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Zona e brendshme: 138 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nja pallati te ri.Organizohet ne 3 dhoma boshe, 1 dhome ndenjie dy tualtete ,dy ballkone.Ka nje siperfaqje prej 138 m2.Ne dy dhoma jane te vendosur kondicionere.Apartamenti jepet per ambjent banimi dhe zyrash!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 138.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta