Ju jeni vizitori 4149215

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA MAGAZINË 700 m2 NË AUTOSTRADËN TIRANË - DURRËS
 • CIMG9300.JPG
  Full Screen
  • CIMG9300.JPG%1/7
  • CIMG9294.JPG%2/7
  • CIMG9289.JPG%3/7
  • CIMG9291.JPG%4/7
  • CIMG9301.JPG%5/7
  • CIMG9298.JPG%6/7
  • CIMG9303.JPG%7/7
  1/7
  CIMG9300.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 220
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës km 12
  • Zona e brendshme: 700 m²
   • Per qira  1 176 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira magazinë 700 m2, pranë autostradës Tiranë - Durrës, në rrugë dytësore. Ndodhet në një kompleks magazinash. Është e organizuar në një ambient të madh, me përmasa 17,5 m x 40 m. Lartësia është 5 m dhe në anë arrin 4,8 m. Brenda ambientit ndodhet edhe një zyrë. Ka rrjet elektrik dhe hidrik të instaluar, gjithashtu ka mundësi për linjë interneti. Magazina është në gjendje shumë të mirë, e lyer, e ajrisur dhe e ndriçuar, me 3 dritare dhe ka 2 porta. Ka hapësirë të mjaftueshme për manovra të trailerave. Orientimi i hyrjes është nga Veriu.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Zyrat
  • Perreth
   • Aeroport
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Dere e blinduar
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
   • Industri
  • Siperfaqet
   • gjatesi 40.00 m
   • Zone interneti 700.00 m²
   • gjeresi 17.50 m
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Zone parkimi per kamione
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta