Ju jeni vizitori 4679067

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira
 • IMG_20160719_150348
  Full Screen
  • IMG_20160719_150348%1/7
  • IMG_20160719_150411%2/7
  • IMG_20160719_150323%3/7
  • IMG_20160719_150208%4/7
  • IMG_20160719_150142%5/7
  • IMG_20160719_155538%6/7
  • IMG_20160719_150236%7/7
  1/7
  IMG_20160719_150348
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 626
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Prane Filologjikut, rruga e Elbasanit jepet me qira kati 1-re i nje vile.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine dhe 1 tualet.
  Apartamenti ka te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta