Ju jeni vizitori 4659652

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira te Shkolla e Baletit.
 • 2015-04-16 15.23.20
  Full Screen
  • 2015-04-16 15.23.20%1/9
  • 2015-04-16 15.23.09%2/9
  • 2015-04-16 15.24.39%3/9
  • 2015-04-16 15.25.20%4/9
  • 2015-04-16 15.25.31%5/9
  • 2015-04-16 15.26.48%6/9
  • 2015-04-16 15.27.16%7/9
  • 2015-04-16 15.25.40%8/9
  • 2015-04-16 15.27.06%9/9
  1/9
  2015-04-16 15.23.20
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 413
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi
  • Zona e brendshme: 137 m²
  • Mbulim zone: 137 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira prane shkolles se baletit ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh, tre dhoma gjumi si dhe dy tualete. Apartamenti ka nje pamje shume te bukur te Tiranes. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 137.00 m²
   • Zone interneti 137.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta