Ju jeni vizitori 4596886

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Tokë bujqësore për shitje, në Vorë
 • IMG-20160711-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20160711-WA0001%1/2
  • IMG-20160711-WA0000%2/2
  1/2
  IMG-20160711-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 93
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Fshati Preze
  • Zone toke: 2,10 ha
   • per shitje 690 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke per ndertim me hipoteke, ne afersi te ktheses se Rinasit. Toka eshte e aksesueshme lehtesisht nga nje rruge dytesore dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Vlera e shitjes eshte 693.000, i negociueshem.
  Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 21000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %