Ju jeni vizitori 4659582

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartement 2+1 per shitje te Kodra e Diellit
 • IMG-20160715-WA0018
  Full Screen
  • IMG-20160715-WA0018%1/13
  • IMG-20160715-WA0013 (1)%2/13
  • IMG-20160715-WA0013%3/13
  • IMG-20160715-WA0016%4/13
  • IMG-20160715-WA0007%5/13
  • IMG-20160715-WA0009%6/13
  • IMG-20160715-WA0008%7/13
  • IMG-20160715-WA0001%8/13
  • IMG-20160715-WA0017%9/13
  • IMG-20160715-WA0011%10/13
  • IMG-20160715-WA0002%11/13
  • IMG-20160715-WA0012%12/13
  • IMG-20160715-WA0004%13/13
  1/13
  IMG-20160715-WA0018
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 94
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 89,90 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • per shitje 83 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit.Apertamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7-katesh.Zoteron certifikate pronesie dhe ka siperfaqe te brendshme 89.9m2.
  Ne vleren e shitjes se apartamentit perfshihet dhe mobilimi dhe ka nje vlere prej 10.000 euro.Salloni dhe dy dhomat e gjumit pershkrohen nga dielli qe ne lindje te tij dhe deri ne mesdite.Ka nje pamje nga Dajti e cila nuk kufizohet nga ndertesa te tjera.Per me teper informacion ju ftoj per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 89.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %