Ju jeni vizitori 4602468

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 prane Nobis center
 • 13820584_635151193302443_1894749145_n
  Full Screen
  • 13820584_635151193302443_1894749145_n%1/14
  • 13815248_635151386635757_1971203343_n%2/14
  • 13814494_635151019969127_703861831_n%3/14
  • 13815094_635151123302450_672309728_n%4/14
  • 13816795_635151046635791_340247704_n%5/14
  • 13817262_635151439969085_849508433_n%6/14
  • 13817332_635150599969169_70421310_n%7/14
  • 13819347_635150789969150_841970814_n%8/14
  • 13819776_635151419969087_2033528146_n%9/14
  • 13819797_635150733302489_83942683_n%10/14
  • 13820335_635150893302473_514489934_n%11/14
  • 13820377_635150836635812_505550367_n%12/14
  • 13820791_635151173302445_1363877277_n%13/14
  • 13823361_635151389969090_728904295_n%14/14
  1/14
  13820584_635151193302443_1894749145_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 438
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga sami frasheri
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament i mobiluar totalisht prane liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte goxha i bollshem dhe sic mund ta shikoni nga fotot eshte plot drite. Ju jepet mundesia per nje qendrim te rehatshem ne nje nga zonat me te kerkuara. Na vizitoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta