Ju jeni vizitori 4694978

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira klinike dentare
 • 13823355_1446689365356779_840846320_n
  Full Screen
  • 13823355_1446689365356779_840846320_n%1/6
  • 13705330_1446689362023446_563916850_n%2/6
  • 13814376_1446689372023445_800796152_n%3/6
  • 13823334_1446689385356777_1976144802_n%4/6
  • 13820626_1446689402023442_1138688008_n%5/6
  • 13814581_1446689382023444_114054894_n%6/6
  1/6
  13823355_1446689365356779_840846320_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 360
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 80 m2 i cili eshte pershtatur si klinike dentare.
  I organizuar ne nje dhome pune, nje salle pritje, 1 dhome magazine dhe nje tualet.
  Ju ftojme te na kontaktoni pasi cmimi eshte teper i mire.
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta