Ju jeni vizitori 4625686

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20160722_100947
  Full Screen
  • 20160722_100947%1/9
  • 20160722_100927%2/9
  • 20160722_100917%3/9
  • 20160722_100907%4/9
  • 20160722_100857%5/9
  • 20160722_100937%6/9
  • 20160722_101012%7/9
  • 20160722_100956%8/9
  • 20160722_100842%9/9
  1/9
  20160722_100947
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 63
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 108,81 m²
  • Mbulim zone: 108,81 m²
   • per shitje 800 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 2+1 me nje siperfaqe 108.81 m2 per shitje.
  Eshte organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 ballkon, me orientim V-L
  Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ka punime mjaft cilesore.
  Per me shume infomacion dhe nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.81 m²
   • Zone interneti 108.81 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %