Ju jeni vizitori 4578385

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira
 • WhatsApp-Image-20160722 (21)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160722 (21)%1/15
  • IMG-20161026-WA0000%2/15
  • IMG-20161026-WA0001%3/15
  • IMG-20161026-WA0005%4/15
  • IMG-20160922-WA0011%5/15
  • IMG-20161026-WA0002%6/15
  • IMG-20161026-WA0003%7/15
  • WhatsApp-Image-20160718%8/15
  • DSC_9915.JPG%9/15
  • DSC_9919.JPG%10/15
  • DSC_9962.JPG%11/15
  • WhatsApp-Image-20160722 (25)%12/15
  • WhatsApp-Image-20160722 (20)%13/15
  • WhatsApp-Image-20160722 (10)%14/15
  • IMG-20160922-WA0009%15/15
  1/15
  WhatsApp-Image-20160722 (21)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 66
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Zona e brendshme: 4.930 m²
  • Mbulim zone: 4.930 m²
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile me qira ne zonen e liqenit te thate.
  Siperfaqja totale eshte 4930 m2 dhe 260 m2 ndertim.
  Eshte e organizuar ne 3 kate me 2 hyrje te vecanta, secila me akses me vehte.
  Vila ka hapesira te gjelberuara dhe nje pishine ne pjesen ballore te saj duke te ofruar nje pamje relaksuese.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 4930.00 m²
   • Zone interneti 4930.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 50
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta