Ju jeni vizitori 4681089

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 Per Shitje te 21 Dhjetori
 • IMG_9077
  Full Screen
  • IMG_9077%1/5
  • IMG_9069%2/5
  • IMG_9070%3/5
  • IMG_9068%4/5
  • IMG_9080%5/5
  1/5
  IMG_9077
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 342
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 59 m²
   • per shitje 51 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shum te qete e me siguri te larte jo me teper se 50m pas Komisariatit nr 2. Ka akses te mire me rrugen kryesore, prane ka supermarket, universitetin e Inxhinierise se Ndertimit dhe Hotel Mondial.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati ekszistues. Ka organizim shume te mire hapsinor dhe gjithashtu ajrim te mire natyral. Ambjenti i gatimit esht i vecuar nga pjesa e ndenjes dhe tualeti eshte midis zones se dites dhe zones se nates. Dhoma e gjumit eshte e mobiluar thjesht. Orjentohet nga jugu dhe nga veriu. Lagja ofron gjithmone mundesi parkimi.
  Jeni te mirpritur per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 59.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %