Ju jeni vizitori 4630310

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ,te Fresku.
 • viber image
  Full Screen
  • viber image%1/4
  • 1%2/4
  • 3%3/4
  • 3%4/4
  1/4
  viber image
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 440
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: fresku
  • Zona e brendshme: 89,71 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 48 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 te Fresku.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 3 ballkone.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 89.71 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %