Ju jeni vizitori 4665596

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial me Qira
Ekskluzive
 • 76573ab8-033c-4ee7-a8f8-47e1177aa9ef
  Full Screen
  • 76573ab8-033c-4ee7-a8f8-47e1177aa9ef%1/10
  • 7de40317-345b-47dd-b935-096dd24f2cc4%2/10
  • 58e7baa9-fb20-42c4-b68e-367a0c0aca06%3/10
  • 41b14b6a-e821-42f5-b9c2-3cbc62b087f7%4/10
  • 07b2a5ed-a57e-4b61-9409-b599d975d46e%5/10
  • 2213af02-0dbb-4e12-a539-2500f1bda2f5%6/10
  • 1ac5c6cd-a0c8-49ae-9eaa-3fbc9fd0ce27%7/10
  • b4bafc0c-dab8-456b-b8e5-2663366f2228%8/10
  • ca2d9d60-11e4-42e9-be05-20434e89e9f8%9/10
  • fbdeb549-5a86-41c2-a1bc-09795810e083%10/10
  1/10
  76573ab8-033c-4ee7-a8f8-47e1177aa9ef
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 343
  • Tipi i prones: Kompleks komercial
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial me Qira i pershtatshem per zyra. Ambjenti ka nje siperfaqje totale 300 m2 dhe organizohet ne 6 ambjente pune dhe 4 tualete. Ambjenti pozicionohet ne katin e kater ne nje ndertese me administrim shume te mire. Ka fasade xhami nga te dy anet e rruges kryesore. Ambjenti ka nje pozicionim mjaft te favorshem i cili ofron vizibilitet nga rruga kryesore.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 300.00 m²
   • planimetria 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta