Ju jeni vizitori 4157783

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial me Qira
Ekskluzive
 • 8e8a8734-2a04-445a-98e8-d7f2352baa84
  Full Screen
  • 8e8a8734-2a04-445a-98e8-d7f2352baa84%1/2
  • 0c0ecf4e-7bed-4f13-9c6b-d7b0a0318068%2/2
  1/2
  8e8a8734-2a04-445a-98e8-d7f2352baa84
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 344
  • Tipi i prones: Kompleks komercial
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Wilson prane Stadiumit Dinamo
  • Zona e brendshme: 210 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercila me Qira tek Sheshi Wilson prane Stadiumit Dinamo. Ambjenti ka nje siperfaqje 210 m2 dhe pozicionohet ne katin e 4 te nje godine multifunksionale. Ambjenti eshte perdorur me pare per zyra. Ambjenti ka nevoje per investim dhe jepet per kontrata afatgjata. Mund te pershtatet per aktivitete te ndryshme.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontakoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 210.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta