Ju jeni vizitori 4662356

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion Shitet ambjent biznesi,Condor Center
Ekskluzive
 • WhatsApp-Image-20160723 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160723 (1)%1/4
  • WhatsApp-Image-20160723 (2)%2/4
  • WhatsApp-Image-20160723 (4)%3/4
  • WhatsApp-Image-20160723 (3)%4/4
  1/4
  WhatsApp-Image-20160723 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 95
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.e Kavajes,Condor Center
  • Zona e brendshme: 67 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent tregetimi ose sherbimi,brenda qendres tregetare 'Condor Center'.Ambjenti ndodhet ne katin e pare,dhe ngjitja ne kat kryhet me shkalle levizese.
  Zoteron certifikate pronesie.Ambjenti eshte aktualisht me qira 350 euro ne muaj,qe do te thote nje mundesi e mire invenstimi.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %