Ju jeni vizitori 4213267

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1
 • IMG-20160514-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20160514-WA0000%1/4
  • IMG-20160514-WA0001%2/4
  • IMG-20160514-WA0003%3/4
  • IMG-20160514-WA0004%4/4
  1/4
  IMG-20160514-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 276
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
  • Zone toke: 90 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet, apartament 3+1, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet me ajrim natyral dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues por te mirembajtur.
  Apartamenti eshte ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe i pershtatshem per ambient biznesi si psh zyre, klinike dentare etj.

  Per nje vizite ne prone dhe informacion me te detajuar ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone toke 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %