Ju jeni vizitori 4678994

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje
 • download
  Full Screen
  • download%1/2
  • download (1)%2/2
  1/2
  download
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 416
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 400 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne zonen e Saukut. Toka eshte e cilesuar si toke arre dhe ka nje siperfaqe prej 400 m2. Disponon certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta. Toka eshte e rrethuar nga gjelberimi. Per cdo informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %