Ju jeni vizitori 4169208

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera te tregu elektrik
 • 13769526_205595629838870_1578815925937677640_n
  Full Screen
  • 13769526_205595629838870_1578815925937677640_n%1/10
  • 13700051_205595709838862_4530265329029841777_n%2/10
  • 13697237_205595813172185_7283132459177316160_n%3/10
  • 13754110_205595816505518_6614006232368209934_n%4/10
  • 13700133_205595663172200_7602800487194793026_n%5/10
  • 13754213_205595683172198_3666905312146105445_n%6/10
  • 13692494_205595739838859_4653037091114765308_n%7/10
  • 13775742_205595753172191_2547291139824056042_n%8/10
  • 13769624_205595703172196_2069454622954695147_n%9/10
  • 13782152_205595779838855_191361073067517428_n%10/10
  1/10
  13769526_205595629838870_1578815925937677640_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 441
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga petronini luarasi
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  jepet apartament i mobiluar me dy dhoma gjumi dhe nje sallon ndenjeje me qera. Ndodhet prane tregut elektrik ne pallat te ri me ashensor. Te gjitha orendite i ka funksionale. Na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta