Ju jeni vizitori 4620515

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per qira ne Autostraden DR-TR Km 8
 • 20160725_154803
  Full Screen
  • 20160725_154803%1/4
  • 20160725_154845%2/4
  • 20160725_154837%3/4
  • 20160725_155855%4/4
  1/4
  20160725_154803
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 417
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada DR-TR
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.000 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ambjent magazinimi ne nje ndertim te ri dhe modern. Magazina ka nje siperfaqe prej 1000m2 me nje lartesi 15m. Objekti eshte i vendosur ne km e 8 nga qendra e Tiranes ne autostraden Durres Tirane.Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime. Mundesi parkimi me shume se 5 auto vetura si dhe parkim te tonazheve te renda. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 1000.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta