Ju jeni vizitori 4578537

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 'ALI DEMI'
 • DSCN5582.JPG
  Full Screen
  • DSCN5582.JPG%1/13
  • DSCN5583.JPG%2/13
  • DSCN5584.JPG%3/13
  • DSCN5578.JPG%4/13
  • DSCN5568.JPG%5/13
  • DSCN5576.JPG%6/13
  • DSCN5585.JPG%7/13
  • DSCN5577.JPG%8/13
  • DSCN5572.JPG%9/13
  • DSCN5589.JPG%10/13
  • DSCN5588.JPG%11/13
  • DSCN5581.JPG%12/13
  • DSCN5567.JPG%13/13
  1/13
  DSCN5582.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 224
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ali Demi"
  • Zona e brendshme: 78,90 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek rruga 'Ali Demi', pranë shkollës 'Kushtrimi i Lirisë'. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues. Sipërfaqja e brendshme është 78.9 m2 dhe është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, korridor, tualet dhe një ballkon, i cili të jep mundësinë për të patur një pamje të bukur përballë. Orientimi është Jug dhe Perëndim. Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë)..
  Duke qenë se është në një nga zonat më të preferuara, ka të gjitha facilitetet pranë dhe me akses të drejtëpërdrejtë në rrugët e tjera të Tiranës.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na konaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • dush
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 78.90 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %