Ju jeni vizitori 4624142

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel Per Shitje
 • download
  Full Screen
  • download%1/10
  • ea3197a1069ab601_3562-w500-h666-b0-p0--contemporary-exterior%2/10
  • contemporary-bedroom%3/10
  • b_730_d468253a-cfa4-4ff5-99b8-8e2b201420ac.JPG%4/10
  • b_730_5eb61b68-f797-4b72-a6d9-d5d201350b99.JPG%5/10
  • download (1)%6/10
  • images%7/10
  • images (1)%8/10
  • Tirana-International-Concord-Travel-08%9/10
  • Queen-Concord-Travel-08%10/10
  1/10
  download
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 117
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Preokop Mima
  • Zona e brendshme: 1.250 m²
  • Zone toke: 1.250 m²
   • per shitje 1 700 000 €
 • Detajet e prones

  Hotel per Shitje tek Komuna e Parisit. Ndertesa ka një sipërfaqe prej 756 m2 dhe një oborr të madh prej 500 m2. Hoteli përbëhet nga 4 Kate ku: Në katin -1 ndodhet lavanteria, kuzhina dhe tualeti. Kati 0 ndodhet recepsioni, 2 dhoma gjumi, suita me një aredim shumë modern dhe relaxues dhe mëngjesorja. Kati 1 dhe 2 përmbajnë nga 5 dhoma, secila e pajisur me tualet personal. Kati 3 përfshin 4 Dhoma, është kati i papafingos me punime druri. Dhomat jane secila nga 20 m2, të pajisura me kartë, sistem kamerash, impiant elektrik, kondicionim, laminat, mermer dhe tualete personale me sensor. Hollet janë të pajisur me telekomandë kondicionim qendrore dhe secili prej kateve është i pajisur me ashensor privat. Për më shumë informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 17
   • te gjitha dhomat 16
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1250.00 m²
   • Zone interneti 1250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %