Ju jeni vizitori 4136659

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Garsoniere me qira ne qender
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 629
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Qender
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga Abdullah Keta
    • Per qira  25.000Lek
  • Detajet e prones

   Jepet me qira garsoniere e mobiluar fare prane qendres.
   Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati cilesor.
   Zone mjaft e aksesueshme dhe e pelqyeshme
   Orientim perendim.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni
  • Te paraqitura

   • Nuk ka te reja te mundshme
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta