Ju jeni vizitori 4649194

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane Qendres Nobis!
 • 13566083_10206896162583689_277851848_n
  Full Screen
  • 13566083_10206896162583689_277851848_n%1/5
  • 13663600_10206856108224454_1027630509_o%2/5
  • 13624476_10206896163183704_994075021_n%3/5
  • 13639464_10206896163983724_2014022617_o%4/5
  • 13589109_10206896163703717_1856454203_o%5/5
  1/5
  13566083_10206896162583689_277851848_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 363
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kosovareve
  • Zona e brendshme: 98,90 m²
  • Mbulim zone: 112,40 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Qendres Nobis! Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te kerkuar te Tiranes. Ndodhet ne rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje objekt nente katesh. Orientimi i gjithe apartamentit eshte Perendimi, pra mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Kjo e ben apartamentin te jete konfort. Struktura e tij eshte dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe dy tualete.
  Per me shume informacione, ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.40 m²
   • Zone interneti 98.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %