Ju jeni vizitori 4623988

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per SHITJE dhe per QIRA prane UET
 • foto uet3
  Full Screen
  • foto uet3%1/12
  • foto uet 2%2/12
  • foro uet 1%3/12
  • 974d4901-e7be-49b5-a248-27a130ed19f6%4/12
  • d73b2ea2-ce3e-4482-b5b2-bdf1ca796856%5/12
  • fotouet%6/12
  • e7263841-b566-42d0-9086-81ace02eda0c%7/12
  • 0c4cbc72-cad1-4872-a99c-a191b5404b84%8/12
  • 7c0445a9-adca-4801-80dc-e4d39a1087e1%9/12
  • da1ae3bb-f9f0-4bf5-a08b-42367be9c0e8%10/12
  • 4378b10b-c29f-4adb-8bab-d2b08548b24a%11/12
  • 751508bc-e1b8-4cb9-b294-ac7cf9d95f4a%12/12
  1/12
  foto uet3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 347
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Muhamet gjollesha
  • Zona e brendshme: 93 m²
  • Mbulim zone: 93 m²
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Shitje dhe per Qira prane Uet, ne katin 13 te nje pallati me ashensor, orientim nga jugu.
  2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhme ndenje living.vendodhje e mire.
  na kontaktoni per nje vizite.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 13
  • Siperfaqet
   • planimetria 93.00 m²
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %