Ju jeni vizitori 4590495

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 tek TURDIU CENTER
 • turdiu-center-3
  Full Screen
  • turdiu-center-3%1/3
  • 13833266_1181279738599654_1762907395_o%2/3
  • Turdiu Center%3/3
  1/3
  turdiu-center-3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 564
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Barrikadave, tek 9 kateshet
  • Mbulim zone: 185 m²
   • per shitje 370 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Turdiu Center Apartament 3+1 ne shitje . Apartament 3+1 ne katin e 9, i organizuar ne linving room , kushine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 banjo. Pallati eshte i ndertuar me fjalen e fundit per sa i perket teknologjise se ndertimit. Materialet termoizoluese, fasada dhe izolimi akustik jane me te avancuarat. Prone e pershtatshme per jetese edhe zyra. Ju ftojne te investoni ne nje prone qe i perket Mijevjecarit te Ri. Per cdo informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 185.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %