Ju jeni vizitori 4135681

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 Te Rruga JORDAN MISJA
 • 13686545_287536074937820_8980941830393855154_n
  Full Screen
  • 13686545_287536074937820_8980941830393855154_n%1/8
  • 13606923_287536128271148_1601538546645258866_n%2/8
  • 13620154_287536968271064_5623666387795923903_n%3/8
  • 13627092_287536898271071_7817130098364004147_n%4/8
  • 13627048_287536014937826_5645651835056008151_n%5/8
  • 13690618_287537828270978_5385557303216292690_n%6/8
  • 13627002_287538134937614_446111225316874848_n (1)%7/8
  • 13645121_287538171604277_84557127353047209_n%8/8
  1/8
  13686545_287536074937820_8980941830393855154_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 348
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: RrugaJordan Misja
  • Zona e brendshme: 104 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi +1 kuzhine 1 tualet dhe 1 ballkon
  Siperfaqja eshte 104 m2
  Apartamenti ndodhet shume prane Rruges Kryesore
  Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %