Ju jeni vizitori 4597010

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1,Profarma
Ekskluzive
 • WhatsApp-Image-20160727 (8)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160727 (8)%1/7
  • WhatsApp-Image-20160727 (3)%2/7
  • WhatsApp-Image-20160727%3/7
  • WhatsApp-Image-20160727 (1)%4/7
  • WhatsApp-Image-20160727 (4)%5/7
  • WhatsApp-Image-20160727 (7)%6/7
  • WhatsApp-Image-20160727 (9)%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160727 (8)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 97
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Profarma
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Hysen Zhura
  • Zona e brendshme: 58,11 m²
  • Mbulim zone: 58,11 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me organizim 1 dhome ndenje e cila perfshine kuzhinen,1 dhome gjumi dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe orjentim veri-lindje.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem te ne kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.11 m²
   • Zone interneti 58.11 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %