Ju jeni vizitori 4685349

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi private per shitje
 • 20160722_164315
  Full Screen
  • 20160722_164315%1/14
  • 20160722_164303%2/14
  • 20160722_162953%3/14
  • 20160722_163026%4/14
  • 20160722_163014%5/14
  • 20160722_163044%6/14
  • 20160722_163145%7/14
  • 20160722_163202%8/14
  • 20160722_163220%9/14
  • 20160722_163327%10/14
  • 20160722_164132%11/14
  • 20160722_164207%12/14
  • 20160722_164230%13/14
  • 20160722_164244%14/14
  1/14
  20160722_164315
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 73
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 81 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet shtepi private per shitje ne zonen e unazes se re.
  Ka 500 m2 truall dhe 120 m2 ndertim.
  Ambjenti i brendshem eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, kuzhina eshte me vehte, 1 tualet.
  Eshte e rrethuar nga nje verande dhe bahce.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %